صفحه نخست

بخش های مجتمع فرهنگی- علمی شهیدان غیاثوند قیصری

 

تبلیغات

فاز جدید سایت

فاز جدید سایت "اُسوه" به زبان انگلیسی افتتاح شد

مژده                                                      مژده "هذه من فضل ربی "     خبر مسرت بخش ، با توجه به بازدید کشور های آمریکایی ، اروپایی و آسیایی ، از جمله آمریکا ،     کانادا ، انگلیس و امارات و ...   از سایت بین المللی اُسوه   فاز دوم سایت به…

ادامه مطلب

سرمربی تیم‌های پایه کاراته بانوان: کار بسیار سختی در قهرمانی آسیا داریم

سرمربی تیم‌های ملی کاراته نوجوانان و جوانان درباره هدایت تیم‌های ملی کومیته، بیان‌ کرد: پیش از تصادفی که برای من پیش آمد، سرمربی کومیته بودم و با توجه به حادثه‌ای که برای من رخ داد در بخش کاتا فعالیت کردم، چرا که شرایط بدنی مناسبی نداشتم. هدایت تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان در بخش کومیته به من داده شد و من نیز آن را پذیرفتم و به همین دلیل کاتا را کنار گذاشتم و بیش‌ترین تمرکز خود را در بخش کومیته قرار دادم. خدا را شکر در هشت اردوی برگزار شده، در بخش نوجوانان و جوانان توانستیم بسیار خوب پیش رویم.

ارباب در ادامه‌ با اشاره به این که در بخش پایه تجربیات بسیاری وجود ندارد، ادامه‌ داد: بازیکنان نوپایی داریم که تجربیات بسیار کمی دارند، چرا که تنها در رقابت‌های قهرمانی کشور حضور داشته‌اند. هر سه بازیکن بخش نوجوانان اصلا تجربه حضور در رقابت‌های برون مرزی را ندارند و ما سعی کردیم در اردوهای تیم‌ ‌ملی مسابقات تدارکاتی را برای آن‌ها برگزار کنیم و فدراسیون با دعوت از هفت شهرستان، شرایطی را فراهم کرد که رقابت‌های خوبی برای ملی‌پوشان برگزار کردیم. پنج مسابقه تدارکاتی با حضور داوران برگزار شد و ملی‌پوشان را ارزیابی کردیم.

او در پاسخ به این سوال که در آینده فعالیتش را در بخش کاتا یا کومیته ادامه‌ می‌دهد؟ پاسخ داد: من قهرمان کومیته بودم، پس از مدتی کومیته را کنار گذاشتم و به عنوان بازیکن کاتا ادامه‌ دادم، تا جایی که کشورم به من نیاز داشته باشد، در بخش کومیته پیش خواهم رفت.

ارباب درباره پیش‌بینی خود از کسب نتایج در رقابت‌های قهرمانی آسیا، بیان‌ کرد: در گذشته اهمیت چندانی به رده‌های پایه داده نمی‌شد، اما با توجه به  المپیکی شدن کاراته و سرمایه‌گذاری کشورها در بخش‌های پایه، کار برای ما بسیار سخت است و نباید هیچ کشوری را دست کم بگیریم. تمام تمرکز خود را بر روی آنالیز بازیکنان سایر کشورها گذاشتیم، اما با این وجود تجربه بسیار مهم است و بازیکنان ما کم تجربه هستند. ملی پوشان بتوانند آموزش‌های لازم را که در اردوها دیده اند را انجام دهند ان‌شاء‌الله نتیجه‌ خوبی کسب خواهند کرد.

سرمربی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان در پایان، بیان‌ کرد: در هر شرایطی توانستیم با تیم کار کنیم. کادرفنی همه یکدل و یک هدف هستیم و همه با جان و دل فعالیت می‌کنند. امیدوارم نتیجه‌ خوبی را کسب کنیم و فدراسیون توجه بیش‌تری نسبت به رده‌های پایه داشته باشد.

به نقل از: ایسنا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدیدهای سایت اسوه

امروز51
دیروز96
این هفته611
این ماه2662
مجموع387717

آی پی بازدیدکنندگان : 54.198.170.159
Unknown ? Unknown Sat 21 Jul 2018 13:50

گزارش از موقعیت جغرافیایی بازدیدکنندگان

اوقات شرعیتازه ترین های هفته

نوشته شده در 16/05/1396, 11:44 توسط [مدیریت]
کتاب-«مشرکی-در-خانواده-پیامبر»-منتشر-شد...
نوشته شده در 16/05/1396, 11:34 توسط [مدیریت]
خرگوش-دریایی،-جالب‌ترین-موجود-آبزی-سواحل-ژاپن...
نوشته شده در 16/05/1396, 11:24 توسط [مدیریت]
بزرگترین-تلسکوپ-جهان-آزمایش-شد...
نوشته شده در 16/05/1396, 11:21 توسط [مدیریت]
امن‌ترین-کشورهای-جهان-معرفی‌شدند-جایگاه-ایران...

آخرین مطالب ارسالی